سلام به همه . اگر پست جدید نمیفرستم منو ببخشید چون توی امتحانات هستیمو... انشالله بعدا !

اما امروز که اومدم فرق میکنه به دلیل خبرهای خوشی که دارم برای همه بچه های خوزستان مخصوصا اهواز و مخصوصا اموزشکده شهدا !

 

در روز چهارشنبه مورخ 30.2.1387  اقای محمد زینالعابدینی و فرزاد یوسف لاوی(خودم!)  موفق به کسب مقام اول مسابقات ازاد ربات مسیر یاب در دانشگاه ازاد شوشتر شدند.

خبر دوم !

با اختراع سیستم كنترل هوشمند كمپرسور خودرو؛
دانش‌آموز خوزستانی در جشنواره اختراعات جهانی سوم شد

خبرگزاری فارس: یك دانش‌آموز دختر دبیرستانی خوزستان با اختراع سیستم كنترل هوشمند كمپرسور خودرو موفق به كسب مقام سوم جهانی جشنواره اختراعات و ابتكارات مالزی شد.


به گزارش خبرگزاری فارس از شمال خوزستان، رودابه قلی‌پور دانش‌آموز دبیرستان دخترانه نوید صالحین ناحیه 4 اهواز با اختراع دستگاه سیستم كنترل هوشمند كمپرسور خودرو، مقام سوم جهانی جشنواره اختراعات و ابتكارات مالزی را از آن خود كرد.
جشنواره اختراعات و ابتكارات یكی از بزرگترین جشنواره‌های جهانی است كه مخترعان و مبتكران جوان از سراسر دنیا را دورهم جمع می‌كند كه امسال در كشور مالزی برگزار شده است.
در جشنواره امسال 60 مخترع و مبتكر ایرانی اختراعات و یافته‌های علمی خود را در نمایشگاه آی‌تكس به نمایش گذاشتند كه طی آن، رودابه قلی‌پور دانش‌آموز سال سوم دبیرستان غیرانتفاعی نوید صالحین اهواز با اختراع سیستم كنترل هوشمند تهویه مطبوع، تحولی در سیستم خودروسازی به وجود آورد.
دستگاه سیستم كنترل هوشمند تهویه مطبوع میزان گرمایش و سرمایش كمپرسور خودرو را تنظیم و سرمایش خودرو را افزایش می‌دهد و مانع‌ جوش‌آوردن خودرو و نهایتا جلوگیری از استهلاك خودرور می‌شود.

به خانم رودابه قلی پور تبریک میگوییم و ارزوی سلامتی و موفقیت در تمامی عرصه زندگی را ارزو میکنیم.

نوشته شده در تاریخ جمعه 1 خرداد 1388    | توسط: Farzad Yosef-Lavi    |    |
نظرات()